Mutfak, mutfak kuralları, yemek yapan kişiye eline sağlık yazısı ve dualar... Bir de üstüne esprili bir dil ve eşsiz bir görsel...

Dört dörtlük sofraları sizin için titizlikle hazırlayan ve bu konuda üzerinizde oldukça emekleri bulunan sevgili annenize şaşırtıcı bir sürpriz yapmaya var mısınız? Kişiye Özel Kitchen Duvar Dekorasyonu aslında sabah akşam biricik annenizden işittiğiniz klasik sözlerden hazırlandı.  Aslında hiç de yabancısı olmadığını mesajlar bunlar! "Tuzu azalt" ,"Ellerini yıka", "Gününden bahset", "Aşçıyı öp", "Sofra kurmaya yardım et" gibi mesajlardan ve mutfak figürlerinden hazırladığımız Kişiye Özel Kitchen Duvar Dekorasyonu biricik annenize özel hale getirerek Ona yılın en güzel sürpriz hediyesini verebilirsiniz. 

Evlerimiz içinde güvenle yaşadığımız, huzur bulduğumuz ortamlardır. Rahat yaşamak için mobilyalara ihtiyaç duyarız tabi ki. Fakat bir yerden sonra gözlerimiz boş duvarlara çarpmıyor mu? Eğer cevap evetse işte sizin için Efsane Mağaza olarak geniş ürün seçeneklerimizle karşınızdayız. İç mekanın en önemli estetik dokusunu oluşturduğunu varsaydığımız duvarları dönüştürmeden önce yaşam alanınızı iyi analiz etmeli ve tanımlamalısınız. Mağazamızda yapacağınız gezintiyle zevkinize göre bir çok seçenek bulacağınızdan eminiz. 

Kişiye Özel Kitchen Duvar Dekorasyonu aynı zamanda sevdiğiniz birine gösterişli ve mükemmel bir ev hediyesi, taşınma hediyesi olabilir. Bu sebeple sizleri mağazamızda keyifli alışverişler ve eğlenceli gezintilerle baş başa bırakalım.


Kişiye Özel Kitchen Duvar Dekorasyonu Hakkında Bilinmesi Gerekenler

 

1-) Kişiye Özel Kitchen Duvar Dekorasyonu yazılarını isterseniz kalıp olarak, isterseniz de arzu ettiğiniz mesajla hazırlatabilirsiniz.

2-) Ürünümüz 3mm Mdf malzemeden üretilmiştir.

3-) Ürünümüz çift taraflı bant ile gönderilir  ve herhangi bir montaj gerekmemektedir.

4-) Birinci sınıf işçilik ve lazer kesim uygulanmaktadır.

5-) Güvenli paketleme mevcuttur.

Bu kategoride ürün bulunamadı.