SEVKİYAT BİLGİLERİ

- Natsusaat.com internet sitemizden vermiş olduğunuz siparişler, YURTİÇİ-ARAS KARGO ile, ödemesi şirketimize ait olarak tarafınıza gönderilir.

 

- Siparişlerinizin kargoya verilme süresi , ödemenin yapılmasından itibaren AZAMİ 3 iş günüdür.

 

DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

-Kargo şirketinin teslimatı sırasında, paketinizin zarar gördüğünü düşünüyorsanız, teslim almayıp, kargo elemanı yanınızdayken paketi açınız. Eğer ürün zarar görmüşse, siparişinizi, kargo elemanına tutanak tutturarak iade ediniz. Hasarlı olarak teslim aldığınız ürünleri, aynı gün içinde  [email protected] adresi veya 0216 606 08 98 numaralı telefon vasıtasıyla, müşteri temsilcilerimize muhakkak bildiriniz.

 -Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde Kullanılmamış jelatinleri sökülmemiş fabrikasyon özelliği  bozulmamış ürünleri   iade-değişim hakkına sahipsiniz

Daha sonradan göndereceğiniz hasarlı ürünlerin değişimi ve iadesi kabul edilmeyecektir.

 

-Kullanılmamış ve zarar görmemiş ürünleri, size teslim edilen biçimde, tüm içeriğiyle beraber değişim için 30 gün , iade için 3 gün içerisinde gönderebilirsiniz. Kullanılmış, hasara uğramış, kutusu, garanti belgesi veya kargo poşetinin ön yüzünde bulunan orijinal faturası eksik olan ya da değişim için 30 günü, iade için 3 günü aşmış ürünlerin iadesi veya değişimi yapılamaz.

 

-Yapacağınız iade ve değişimleri , [email protected]adresine yazarak ya da 08503468674 numaralı çağrı merkezimizi arayarak muhakkak bildiriniz.

 

-İade ve değişim süreçleri hakkında, 08503468674 numaralı telefonu arayarak, müşteri temsilcimizden detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 

-İade ve değişimlerde kargo ücreti müşteriye aittir. Sadece ayıplı ürünlerin kargo ücreti şirketimiz tarafından ödenecektir. Bu durumlarda yapılan "alıcı ödemeli" gönderiler kabul edilmeyecektir. 

 

-İade işlemlerinde, kredi kartı ile satın alınan ürünlerin ücretleri, banka tarafından iade edilir. Taksitli alımlarda, iadeniz banka tarafından taksitli olarak yapılmaktadır. Ürün bedeli havale ile ödenmişse iade tutarı, hesabınıza 7 iş günü içinde yapılacaktır. 

 

-Kullanım sırasında oluşacak ürün arızaları için, 08503468674 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizle bağlantıya geçiniz.