Müşteri memnuniyeti ve etik ahlaki değerleri benimseyennatsusaat, İnsanı yaşat ki devlet yaşasın vecizesinden yola çıkarak, müşteriyi mutlu etki İnsan huzurlu güvenli alışveriş yapsın.

Alış-satış maliyetlerini minimize ederek, siz değerli müşterilerimize piyasada ki ürünlere kıyasla %40’lara varan indirimlerle sahip olmanızı sağlamaktadır.Her pahalı saatin kaliteli olmadığı ortadadır.Biz uygun fiyata kaliteli saatlerin müşterimizle buluşmasını  kanıtlamış ve ispatlamış durumdayız.Her zevke hitap eden şık ve trend saatleri satışa sunan ve aranan mağaza haline gelmistir.ürünlerini kaliteden ödün vermeden yeni trendleri öngörerek her zaman şık ve ekonomik ürünleri size sunmaktayız.

Natsu saat ve aksesuar firması,ilkesi kaliteli,sağlam ve kullanışlı ürünleri uygun fiyatlara sunarak,müşteri memnuniyeti oluşturmaktır.%100 müşteri memnuniyeti için kaliteden değil, karlılıktan ödün verilmektedir. Ucuz ve sıradan ürün değil,Uygun ve kaliteli ürün satma ilkesini benimsemektedir.Alacağınız bu ürün 2 yıl garanti kapsamındadır. Siparişiniz, orijinal kutusu ve orijinal garanti belgesi ile anlaşmalı kargo firması (ARAS VEYA YURTİÇİ Kargo) tarafından adresinize teslim edilecektir.

Saat 15'e kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kargoya verilmektedir.

Kargonuz elinize ulaştığı tarihten itibaren 3 iş günü içerisinde Kullanılmamış jelatinleri sökülmemiş fabrikasyon özelliği  bozulmamış ürünleri   iade-değişim hakkına sahipsiniz,

Natsu saat %100 müşteri memnuniyeti ile bütün sorunlarınızı çözmek için yanınızdadır.

güvenli e-ticaret altyapısı ile bütün bilgileriniz 128bit SSL ile korunur. 

Korumalı alışveriş güvencesi ile yaptığınız bütün işlemler BBDK lisansı ile güvence altındadır. iyi alışverişler dileriz.